Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză, italiană

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

1600 - 1700 €

Cerinte:
- Experienta minim 1 an pe un post similar;
- LIMBA FRANCEZA, CEL PUTIN NIVEL MEDIU;
- Persoana serioasa, loiala, cinstita;
- Discreta, constiincioasa, organizata si punctuala.

PLECARI RAPIDE INCEPAND CU 15 DECEMBRIE 2018!

Descrierea jobului

Recrutam pentru 2 hoteluri situate in statiune de ski, in Sud-Vestul Frantei (hoteluri de 3 si 4 stele), Cameriste cu urmatoarele atributii:
- curatenia camerelor, holurilor, spatiilor comune si altor incaperi folosind echipamentul din dotare;
- asigura si mentine curatenia pe intreaga suprafata de activitate alocata;
- prestarea serviciilor de curatenie zilnica sau ocazionala, in conformitate cu graficul stabilit de fiecare unitate hoteliera;
- desfasurarea unor activitati conexe in departamentele din cadrul hotelului, in functie de necesitatile si specificul hotelului.

OFERTA DE ANGAJARE:
- Contract de munca inregistrat in Romania cu detasare in Franta (zona Nisa), pe o perioada de minim 4 luni cu posibilitate de prelungire, conform legii;
- Oportunitati de continuitate si stabilitate profesionale si a unui parteneriat de lunga durata;
- Venitul net lunar (salariu + diurnaEURO;
- Program de lucru: 45 ore / saptamana (195 ore/luna);
- Orele suplimentare peste cele 45 lucrate se platesc cu 12 EURO per ora;
- Cazare asigurata gratuit de angajator, inclusiv utilitatile;
- Transport asigurat de firma noastra din Romania in Franta si retur;
- Asigurare medicala Generali.

NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE!