Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

400 - 450 €

 Studio One Accommodation angajeaza camerista hotel.

- Minimum 6 luni experienta pe o pozitie similara la un hotel de 3-5 stele;
- Aspect ingrijit, simt gospodaresc;
- Persoana serioasa, corecta, organizata, responsabila;

- Atitudine pozitiva, aptitudini de comunicare;

- Abilitati de planificare si organizare;

- Spirit de observatie si atentie la detalii;

- Amabilitate, toleranta, calm;

- Flexibilitate, asumarea responsabilitatilor;

- Rezistenta la stres si efort fizic.

Responsabilitati:

- Efectuarea serviciului de curatenie in camere, conform standardelor hotelului: schimbarea asternuturilor in camere, a prosoapelor si a altor produse necesare, etc.

- Asigurarea aprovizionarii grupurilor sanitare cu materialele necesare;
- Mentinerea curateniei pe culoarele etajelor;
- Predarea si preluarea lenjeriei hotelului;
- Raportarea activitatii desfasurate supervizorului.

Beneficii:

- Salariu motivant;
- Tichete de masa;

- Bonus de performanta;
- Abonament medical la clinica privata;

- Program de Luni pana Vineri, 8h/zi + 1h pauza de masa.