Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal:

Disponibil la relocare in Colibita;

Experienta in domeniu (specialitate): minim 1 an;

Cursuri de calificare in domeniu prezinta un avantaj;

Disponibilitate la program de lucru flexibil/ in ture;

Cautam un cleg/o colega cu:

Foarte bune abilități de comunicare;

Abilități de a relaționare cu oameni, lucru în echipă;

Personalitate deschisă, puternică, valori stabile;

Proactiv, capabil să găsească soluții;

Creativ, cu inițiativă, optimist.

Descrierea postului:

- curatarea camerelor si bailor, folosind echipament de curatenie si dezinfectare;
- schimbarea asternuturilor in camerele de hotel;
- schimbarea produselor cosmetice, prosoapelor, precum si alte produse necesare in camere;
- schimbarea produselor din minibar;

- curatenia generala a spatiilor din cadrul hotelului.

Oferta noastră:

- un pachet salarial competitiv, corelat cu performanţa în muncă;

- cazare si trei mese/zi;

- mediu de lucru plăcut şi profesionist;

- posibilitatea unei cariere în cadrul unei companii dinamice.

Descrierea companiei:

Roser House este primul hotel boutique din Colibita. Este un hotel mic....dar cu o personalitate efervescenta. Roser House a fost construit in, are 24 camere, un restaurant cu o capacitate de 150 de locuri, cinema, spa si este o initiativa privata romaneasca 100%.