Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

CANDIDATUL IDEAL:

Persoana cu reale abilitati de comunicare cu clientii, sociabila, prezentabila, serioasa, dornica de munca si afirmare intr-o companie serioasa si o echipa tanara/dinamica. Potential de avansare in functie de candidat.
- capacitate de lucru in conditii de activitate intensa
- bune calitati de comunicare in scris si oral inclusiv in limba engleza
- experienta in organizarea activitatii zilnice profesionale
- cunostinte solide in utilizarea computerului si a aplicatiilor MS Office (in special Excel) si a altor aplicatii specifice activitatii profesionale

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Preluarea si introducerea comenzilor de produse in sistemul intern
- Relatii cu clientii (email/telefon)

In functie de evolutia angajatului, exista reale posibilitati de avansare.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Companie de logistica care face la nivel international activitate de import/distributie de produse de cosmetica/nutritie.