Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, germană, franceză, italiană

Adresa/ adresele jobului

Strada Constantin Noica, București

Ce ne dorim de la tine?

- Limba engleza/germana/franceza sau italiana vorbita la nivel avansat;
- Abilitati foarte bune de comunicare, lucru in echipa si orientare catre client;
- Persoana pozitiva, dinamica si entuziasta;
- Deschis catre feedback si cu dorinta de a-si imbunatati in mod constant activitatea si rezultatele;
- Se apreciaza studiile, experienta sau interesul in psihologia umana;
- Pasiune si rabdare.
- Abilitatile de operare PC sunt un plus;

Care sunt responsabilitatile tale?

- Preluarea apelurilor telefonice de la clientii companiei.
- Gasiti usor solutii pentru clienti;
- Suport online - acordarea de raspunsuri clientilor care ne adreseaza intrebari prin intermediul paginilor web;
- Raspunde in timp util mailurilor primite de la clienti.

Ce iti oferim?

- Salariu atractiv si schema de comisionare in functie de performantele obtinute;
- Posibilitati de dezvoltare personala si profesioanala;
- Flexibilitate si mediu placut de lucru.
- Program de lucru diversificat: program full-time sau part-time.

Cine suntem noi?

Suntem o companie multinationala, cu mai mult de 10 ani de experienta pe piata europeana si cu 5 ani de prezenta pe piata romaneasca.
Birourile noastre principale sunt în Spania, Alicante și centrele noastre de apel sunt prezente în România, Spania și Columbia;
Alatura-te si tu echipei Pub Story pentru a te dezvolta alaturi de noi, pentru a avea contact permanent cu nativi ai limbii engleze/franceze/germane/italiene si pentru a lucra intr-un mediu multicultural si relaxant.