BUYER materiale de constructii / finisaje

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

CERINTE:

  • Studii superioare;
  • Experienta in vanzari sau in achizitii de materiale de constructii;
  • Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
  • Foarte bune abilitati de lucru in

RESPONSABILITATI:

  • Negocierea contractelor cu furnizorii, conform limitelor de competenta atribuite
  • Dezvoltarea portofoliului de furnizori din sfera departamentului;
  • Urmarirea realizarii obiectivelor stabilite la nivelul departamentului;
  • Participarea la stabilirea strategiei comerciale a departamentului;
  • Monitorizarea pietei si studiul concurentei;
  • Prelucrarea in sistem a comenzilor;
  • Optimizarea stocurilor in retea.

OFERTA:

  • Pachet salarial motivant, format din salariul fix, tichete de masa si bonus in functie de indeplinirea obiectivelor;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive.