Buyer (Achizitor) - magazine Vascar

Buyer magazine

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Iași; Vaslui

CERINTE:
- absolvent de studii superioare
- experienta de munca intr-o pozitie similara
- bune cunostinte operare PC
- cursuri de negociere (constituie un avantaj)
- abilitati de comunicare, lucru in echipa, analiza si sinteza

- cunoasterea pietii de produse alimentare

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Stabileste sortimentatia in reteaua de magazine

- Ajuta la intocmirea bugetului de vanzari pe categorii de produse

- Construieste si gestioneaza baza de furnizori asigurand selectia acestota

- Negociaza din punct de vedere comercial cu furnizorii

- Prospecteaza piata de profil in scopul optimizarii politicii de achizitii

 Pachet salarial motivant conform prestației aduse, cursuri de instruire, mediu de lucru profesionist

Produsele SC VASCAR SA se definesc prin calitate, traditie, diversitate, prospetime, calitate obtinuta printr-o selectie atenta a materiilor prime si a condimentelor utilizate, prin respectarea metodelor traditionale de fabricatie, dar si prin responsabilizarea personalului

Noi (0) Vizualizati (24) Respinsi (0) Interviu (0) Activeaza Cauta Modifica Sterge