Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

CANDIDATUL IDEAL:

  • Studii universitare finalizate, de preferabil în domenii precum economic, contabilitate, marketing, statistică ;
  • Cunoștințe bune din domeniul economic, bună interpretare și înțelegere a indicatorilor financiari din bilanț;
  • Utilizator Expert Microsoft Excel (Pachetul Microsoft Office) – certificările reprezintă un avantaj.

 Apreciem :

  • Cunoștințele de SPSS și SQL (nivel mediu) ;
  • Skill-uri de project management;
  • Excelente abilități de comunicare, orientare către rezultate;
  • Foarte bună capacitate de organizare a informațiilor, punctualitate și calm;

RESPONSABILITĂȚI:

  • Suport pentru echipa de Analiză și Cercetare;
  • Verificarea fișierelor de livrări destinate clientului;
  • Testarea noilor implementari;
  • Completarea și actualizarea diverselor rapoarte;
  • Urmărirea serviciilor implementate pentru clienți;
  • Lucrul direct cu echipa de vânzări în vederea identificării și clarificării aspectelor legate de proiecte;
  • Lucrul direct cu echipa de dezvoltare pentru implementarea proiectelor interne sau aferente clienților;
  • Comunicarea cu clientul pentru detalii legate de conținutul și formatarea fișierelor de livrări.

BENEFICII:

  • Sediu central, cartier Cotroceni, la 3 minute de stația de metrou Eroilor;
  • Abonament tip business la o clinică medicală privată;
  • Acces la programul 7card;
  • Echipă tânără, entuziastă și mediu de lucru plăcut;
  • Proiecte pe termen mediu și lung. Proiecte pentru firme de dimensiuni mari, atât locale cât și internaționale - BCR, Kruk, ING, BRD, Allianz, etc.
  • Acces la conferințele, prezentările și materialele din domeniu;
  • Contract pe perioadă nedeterminată.