Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

Ce cautam la noul nostru coleg :

-minim 1 an experienta in vanzari directe catre persoane juridice si institutii publice ;

-minim 1 an experienta in achizitia de conturi de la competitie ( Hunting )

-studii medii finalizate

-permis de conducere categ B

-abilitati de sustinere de prezentari

-abilitati operare PC

Responsabilitatile principale ale Business Sales Representative sunt :

-activarea de servicii noi pe conturile existente ( up-sell/cross-sell )

-achizitia clientilor noi de la competitie

-monitorizeaza activitatea competitiei

-gestioneaza relatia cu clientii existenti

-propune solutii eficiente de crestere a market-share-ului din zona alocata

-se asigura de dezvoltarea unor relatii puternice cu clientii Companiei

-crearea unei imagini de top a Companiei prin propria imagine si activitate profesionala

Conditiile in care iti vei desfasura activitate sunt :

-te vei deplasa la sediul clientilor

-folosesti masina Companiei ,telefonul de serviciu, laptop-ul

-calatoresti pe toata raza judetului

Beneficii :

La noi vei gasi un mediu de lucru potrivit pt atingerea obiectivele tale si vei gasi oameni care sunt nerabdatori sa te ajute .

  Vei avea parte de o grila de salarizare la un nivel superior ce contine venit fix+comisioane si bonusuri lunare si trimestriale.

Noi promovam egalitatea de sanse, diversitatea si respectul .