Detalii loc de munca

Business Sales Representative - Orange Services

Raspunde rapid
Acest anunt nu mai este activ, vezi joburi similare.
Nivelul carierei
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Engleză - Mediu , Română - Nativ
* toate limbile sunt obligatorii
Salariu net pe luna
500 - 1000 €
Posturi disponibile
2

Pozitia disponibila: Business Sales Representative
Postul este disponibil pentru zona Bucuresti-Ilfov

Descrierea postului:

Realizarea intregului proces de achizitie contracte noi (prospectare, abordare telefonica, investigare nevoi, prezentare oferta, indepartare obiectii, semnare contract, follow-up), in mod responsabil si profesionist astfel incat sa se atinga obiectivele de performanta stabilite. Tinuta business obligatorie. Se ofera masina in timpul programului pentru vizite la clienti sau full time, combustibil, telefon, laptop, cursuri, logistica necesara etc. Oferim pachet salarial motivant in directa legatura cu performanta.

Cerinte:

Are experienta minim 1 an in vanzari directe B2B, distributie, telemarketing, telesales, Call Center.

Este familiarizat cu vanzarea consultativa si lucrul cu obiective.

Are excelente abilitati de comunicare si negociere, organizare si planificare.

Este entuziast, are initiativa, spirit de echipa, este proactiv si orientat spre rezultate.

Are permis auto,cat B (obligatoriu minim 6 luni vechime-fara incidente)

Vine cu o experienta relevanta in vanzari

Oferta:

- management cu experienta in domeniul vanzarilor- training de specialitate

- motivare si evaluare profesionala

- pachet de beneficii stimulativ: salariu fix , bonuri de masa + comision din vanzari.

Va rugam sa trimiteti cv-ul sau distribuiti persoanelor interesate!
Multumesc anticipat!

  • Interviu online
  • Ce va recomanda pentru acest job?
  • Ati schimbat vreodata decizia clientului in timpul procesului de vanzare? Cum ati procedat?
  • Ce este mai important in procesul de vanzare: produsul sau prezentarea? Va rugam sa detaliati raspunsul dvoastra