Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Bistrița

Anunt TelekomCandidatul ideal:

- are bune abilități de comunicare
- este pozitiv și proactiv

-este pasionat de tehnologie
-lucreaza bine in echipa, ambitios si motivat sa-si demonstreze calitatile
-este focusat pe îndeplinirea obiectivelor

-este motivat de bani si de dorinta de a fi cel mai bun
-dornic sa invete si sa acumuleze experiența în vânzări

Descrierea jobului

-contactează potențialii clienți într-o manieră profesionistă
-viziteaza potentiali clienti din segmentul business, clienti noi si de portofoliu

-negociaza contractele pentru servicii si produse din portofoliul Telekom
-oferă răspunsuri profesioniste si gaseste solutii avantajoase pentru clienti si companie
-se implică activ în rezolvarea problemelor semnalate de clienți
-atinge lunar targetul
-identifica noi clienți și oportunități de creștere a business-ului
-oferă consultanță de specialitate clienților din portofoliu

-vinde cel mai competitiv produs de pe piata (Telekom Freedom 5 eur- totul nelimitat)

Noul nostru coleg va beneficia de:

- training de produse si sevicii la intrarea in companie, traininguri periodice

- conditii excelente si logistica necesara, smartphone, laptop, masina, pentru obtinerea performantei maxime

- salariul fix, bonusuri de obiectiv, bonusuri de vechime si bonusuri pentru concursuri castigate

- sustinere si deschidere pentru a deveni un team lider

Descrierea companiei

Integrated Mobile Communications este partener Telekom Romania pe segmentul business.

Suntem un grup de tineri care ne dorim performanta in ceea ce facem. Ne dorim să funcționam ca un întreg, prin adoptarea unui cod comportamental comun.

Credem în ”puterea exemplului personal” ca modalitate de transmitere a valorilor noastre și tocmai de aceea fiecare este responsabil de transmiterea lor, atât în interiorul companiei, cât și în afara ei.

Credem ca dezvoltarea continua este cea care poate aduce rezultate, de aceea trainingurile si cursurile sunt parte a activitatii noastre.
Cultura organizațională reprezintă pentru noi, Happy Group, un sistem de orientare unificator, exprimat prin valorile în care credem, atitudinile pe care le adoptăm și normele care ne ghidează comportamentul.
”Oamenii dau valoare unei companii!”