Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Tulcea

Se recruteaza si din

Brăila, Galați, Tulcea

Candidatul ideal

Disponibil la relocare in Delta Dunarii.
Minim 1 an pe un post similar;
Cursuri de calificare in domeniu prezinta un avantaj la angajare;
Cunoasterea proceselor tehnologice de preparare a alimentelor;
Cunoasterea sortimentelor de alimente;
Usurinta in comunicarea verbala;
Abilitati de relationare interpersonala;
Spirit de echipa;
Creativitate in gastronomie, atentie la detalii;
Organizare si multi-tasking;
Rapiditate in executarea sarcinilor de serviciu;

Descrierea jobului

Executa preparate culinare, dietetice, specialitati si minuturi specifice bucatariei romanesti si internationale;
Pregateste mancarea in conformitate cu retetele si formulele date (care includ calcularea cantitatiilor necesare de materiale specifice pentru restaurant);
Aranjeaza si decoreaza mancarea inainte de a fi servita pe farfurii, boluri, platouri dupa cum cere fiecare fel de mancare preparat;
Coopereaza la intretinerea ustensilelor de bucatarie si a echipamentului.

Beneficii:
- 3 mese / zi, chiar si in zilele libere
- cazare
- mediu de lucru tanar si dinamic

  • Interviu online
  • Sunteti disponibil la relocare in Delta Dunarii?
  • Va rugam sa mentionati asteptarile dvs salariale pentru postul la care aplicati. Suma indicata nu va deveni publica, este destinata gestionarii eficiente a aplicatiilor primite. De asemenea, suma poate contine o marja de negociere, nu mai mare de 10%.