Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

67A Strada Erou Iancu Nicolae, Voluntari

Tecadra este locul in care cei care ne viziteaza se simt ca acasa!

La Tecadra exista un Restaurant international si o Berarie germana cu un meniu usor de preparat.

Colectivul este placut, avem angajati chiar de la deschidere , de acum 10 ani, dar și colegi care s-au alăturat echipei de curand.

Daca vrei sa te dezvolti si iti place aceasta meserie aici e locul ideal unde te poti perfectiona!

Te asteptam in echipa noastra!

 Noul nostru coleg bucatar, ar trebui sa fie:

  • adaptabil la procedurile interne ale unitatii
  • un bun comunicator si cu o buna capacitate de integrare in echipa
  • experienta anterioara intr-o bucatarie de restaurant (de preferat minim 1 an, dar nu este o conditie eliminatorie)

Descrierea jobului:

    • prepararea si montarea felurilor de mancare din meniu, conform cu retetarul si cu normele in vigoare
    • curatenia pe statia proprie si in restul bucatariei

Candidatul ideal:

  • pasionat de bucatarie, serios si consecvent, cu atitudine pozitiva si cu bune abilitati de comunicare
  • capacitate de invatare si dorinta de munca

 Program de lucru: in ture