Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Galați

Se recruteaza si din

Târgu Mureș, Cluj-Napoca, Brașov, Iași, Constanța, Ploiești, Piatra Neamț, Pitești, Sibiu, Brăila, Craiova, Suceava, Focșani, Bacău, Tulcea, București, Buzău

CANDIDATUL IDEAL:

- Pasionat de gastronomie, interesat de un job stabil in Galati

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Cerinte:
- Experienta minim 3 ani in restaurante
- Experienta in bucataria internationala
- Creativ, bun manager, orientare catre client

Oferta este motivanta si va fi discutata in detaliu cu candidatii selectionati.

Se asigura cazare pentru persoanele din afara orasului Galati.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Compania face parte din cel mai mare grup de firme din Galati, fiind intr-o dezvoltare continua. Cu o echipa tanara si dinamica, prin calitatea desavarsita a produselor si serviciilor, hotelul si-a mentinut pozitia de lider de piata de la inaugurare si pana in prezent. Restaurantul LYRA recent inaugurat sub noua denumire face diferenta in orasul Galati, fiind o locatie pentru clienti deosebiti, in general straini dar si galateni din elita orasului.