Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Echipa Macromex cauta noi colegi cu abilitati de Bucatar pentru Divizia HoReCa.

Responsabilitati:

- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti din zona alocata;
- monitorizarea concurentei din segmentul HoReCa;
- control si implementare a procedurilor existente in cadrul companiei;

- prezentare produselor si testari la clienti;

Cerinte:
- permis auto cat. B;
- persoana dinamica, orientata spre rezultate;
- foarte bune abilitati de comunicare, planificare, negociere, vanzare, analiza;
- cunoaste piata specifica din zona arondata;
- abilitati de prezentare a produselor;
- pasionat de bucataria de tip restaurant.

Se ofera:

- pachet salarial fix + comision motivant, in functie de implicare;
- mediu de lucru dinamic;
- posibilitati reale de dezvoltare a carierei pe termen lung in cadrul companiei.

Alte beneficii acordate de companie (tichete masa/cadou cu ocazia sarbatorilor Paste, Craciun, 1 Iunie, Abonament 7 Card, Pauza de Fructe, Bookster).

Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.Linked-In-Cover-Photo-2