Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Sibiu; Titu; București

Responsabilitati:

  • Pregatirea meniului zilnic, respectand indicatiile scrise, lasate de superior (bucatarul sef si/sau Unit Managerul cantinei).
  • Folosirea materiei prime, auxiliare care sa corespunda calitativ, conforma cu normele igienico-sanitare.
  • Folosirea optima a fiecarui produs (materie prima,auxiliara) astfel incat sa respecte food-costul la o calitate a produsului finit corespunzatoare.
  • Verificarea fiecarui produs finit din punct de vedere calitativ inainte de predarea lui inspre servire/livrare.
  • Servirea clientilor la linie in functie de cerintele din locatie.

Cerinte:

  • Diploma de calificare bucatar.
  • Persoana organizata
  • Abilitati de comunicare, colaborare.
  • Spirit de echipa

Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Pachet salarial atractiv.
  • Masa inclusa.
  • Tichete de masa.
  • Mediu de lucru tanar si dinamic
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o companie multinationala, lider de piata pe segment in Romania.
  • Posibilitati de dezvoltare a carierei.