Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

Mogoșoaia

Se recruteaza si din

Chitila, Otopeni, Buftea, Crevedia, Buciumeni

Responsabilitati:

  • Incasarea banilor si tichetelor de masa conform legislatiei in vigoare.
  • Planificarea si coordonarea activitatii din restaurant-cantina.
  • Gestionarea relatiei cu beneficiarul si monitorizarea feedback-ului consumatorilor si mentinerea unui contact strans cu acestia.
  • Supervizarea standardelor de prezentare, igiena si calitate
  • Organizarea eficienta a activitatii operationale.
  • Urmarirea respectarii procedurilor interne.
  • Realizarea bugetului.
  • Intocmirea rapoartelor interne

Cerinte:

  • Diploma de bacalaureat.
  • Cunostinte operare PC, pachetul Office.
  • Persoana organizata
  • Abilitati de comunicare, colaborare, conducere
  • Spirit de echipa

Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Pachet salarial atractiv.
  • Masa inclusa.
  • Tichete de masa.
  • Mediu de lucru tanar si dinamic
  • Posibilitati de dezvoltare a carierei.
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o companie multinationala, lider de piata pe segment in Romania.