Bucatar/ Ajutor bucatar/ Magazioner

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal

Suntem in cautare de noi colegi, colege pentru pozitiile de Bucatar, Ajutor bucatar si Magazioner. Cautam persoane harnice deschise si sociabile pentru a se alatura echipei noastre!

Descrierea jobului

Bucatar

– pasiune pentru arta culinara

– calificare bucatar

- sa aiba o tinuta fizica si vestimentara curata si bine ingrijita

– cunostinte profesionale privind: tehnologia culinara, norme, reguli de igiena, norme si tehnici de pastrare a alimentelor si produselor culinare

– capacitate buna de planificare si organizare

– realizarea preparatelor culinare conform retetelor si standardului impus

– monitorizarea stocului de produse din bucatarie

– rigurozitate in ceea ce priveste regulile de igiena in alimentatia publica

– participa la determinarea necesarului de materii prime de comandat si realizarea comenzilor de aprovizionare

Ajutor Bucatar

– bine organizat, comunicativ, punctual

– sa aiba o tinuta fizica si vestimentara curata si bine ingrijita

– sa respecte regulile igienico-sanitare

– sa pastreze permanent ordinea si curatenia la locul de munca

– face pregatirile preliminare gatitului

– debaraseaza si asigura curatenie in bucatarie

– asigura implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico – sanitare in vigoare

Magazioner

– inregistrare intrari/iesiri de marfa

– intocmire NIR

- iesiri de marfa catre bucatarie

– pastrarea legaturii cu furnizorii

– asigura integritatea tuturor produselor care ajung in bucatarie

Va rugam sa specificati postul pentru care aplicati!