Barman/ Ospatar/ Hostess/ Spalator vase

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

17 Strada Rovine, Brașov

Se recruteaza si din

Brașov

Candidatul ideal

Suntem in cautare de noi colegi, colege pentru pozitiile de Barman, Ospatar, Hostess si pentru Spalat vase. Cautam persoane harnice deschise si sociabile pentru a se alatura echipei noastre!

Descrierea jobului

Barman

– abilitati de comunicare foarte bune, flexibilitate, amabilitate, dorinta de a fi pe placul clientului

– politete si profesionalism in servirea clientilor

– corectitudine, seriozitate, responsabilitate în gestiune financiară

– deservirea bauturilor alcoolice si nealcoolice conform retetarului propriu al unitatii

– administrarea corecta a stocului de bauturi

– pastrarea igienei si curateniei la locul de munca

Ospatar

– abilitati de lucru cu clientii, atitudine pozitiva, comunicativ

– cunoasterea unei limbi de circulatie internationala

– preluarea comenzilor de la clienti intr-o maniera eficienta si profesionista

– cunoasterea meniului pentru informarea cat mai corecta a clientilor

– verificarea/inregistrarea corecta a comenzilor

– mentinerea curateniei la locul de munca

Hostess

– bune abilitati de comunicare, relationare

– capacitate de a rezolva problemele intampinate

– intampinarea clientilor, inregistrarea acestora si insotirea lor la mesele rezervate

– cunoasterea/consultarea permanenta a meniurilor pentru a putea oferi clientilor informatii utile, promovand astfel produsele, serviciile firmei

Spalator vase

– punctual, serios si harnic

- nu este necesara cunoasterea unei limbi straine

Va rugam sa specificati postul pentru care doriti sa aplicati!