Adresa/ adresele jobului

5 Strada Teleajen, București

Se recruteaza si din

București

STYLE FOOD CATERING angajeaza  BUCATAR

Salariu atractiv, bonusuri, masa asigurata,  zona “ Foisorul de foc”

Cerinte:

Obligatoriu persoana cu experienta / practica probanta in domeniu, temeinice cunostinte in arta culinara, proactiva, bun administrator, bun organizator, bun coordonator, dinamism, initiativa, seriozitate,disponibilitate pentru program prelungit, capabil sa-si asume si sa atinga obiectivele stabilite, abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Implicare in organizarea bucatariei, stabilire metode de preparare, metode de scadere a costurilor, respectarea standardelor privind retetele, a timpilor de productie / livrare, verificarea stocului de marfa, a necesarului de aprovizionat, metode de depozitare, inventariere, actualizarea si diversificarea meniului in functie de sezon, solicitarile clientilor si tendinte de piata, urmarirea permanenta a cresterii rentabilitatii firmei, respectarea normelor de igiena si sanitar -veterinare, supravegherea, instruirea si coordonarea personalului, etc.