Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

București

Cerinte:

  • Persoana comunicativa si responsabila;
  • Pasionat de domeniul resurselor umane;
  • Studii superioare finalizate, de preferat in domeniul socio-uman;
  • Capacitate de comunicare si de relationare foarte bune;
  • Abilitati de lucru cu termene limita;
  • Bune abilitati de organizare, meticulozitate, atentie la detalii;
  • Initiativa, proactivitate, flexibilitate si loialitate;
  • Usurinta in utilizare PC, pachetul Microsoft Office;
  • Cunostinte limba engleza;
  • Experienta recrutare minim 2 ani.

Descrierea postului:

  • Realizeaza profilul candidatului cautat conform specificatiilor de post;
  • Identifica si administreaza canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante;
  • Realizeaza anuntul de recrutare;
  • Promoveaza anuntul de recrutare prin utilizarea celor mai potrivite canale de comunicare;
  • Realizeaza selectia CV-urilor conform criteriilor agreate;
  • Contacteaza candidatii si programeaza interviurile;
  • Sustine interviurile de angajare;
  • Informeaza periodic managerii de departamente cu privire la procesul de recrutare;
  • Ofera feedback candidatilor cu privire la statusul procesului de recrutare;
  • Pregateste si prezinta oferta de angajare candidatilor;
  • Intocmeste diverse rapoarte privind activitatea desfasurata;

Beneficii

  • Salariu motivant;
  • Echipa tanara si dinamica, mediu de lucru placut cu provocari profesionale si posibilitate de dezvoltare

Posibilitati de avansare in cadrul companiei.

Experienta in domeniu reprezinta un avantaj.