Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Puratos Group este un concern international cu sediul in Groot-Bijgaarden (Bruxelles) care produce materie prima pentru industria de morarit, panificatie, patiserie si ciocolaterie. Compania furnizeaza produse atat catre micii intreprinzatori, cat si catre retaileri si marile companii industriale. Dupa aproape un secol de activitate, grupul acopera cinci continente si are 60 de filiale si 50 de fabrici, in care lucreaza peste angajati. Produsele Puratos sunt vandute in peste 100 de tari.

Candidatul ideal:

Esti o persoana creativa, comunicativa si pasionata de brutarie? Esti la curent cu tot ce e mai nou in materie de paine, maia si tot ce se intampla in brutarie? Atunci te asteptam in echipa noastra de consultanti!

Profilul canditatului:

  • Abilitati de comunicare si prezentare;
  • Creativitate;
  • Experienta de minim 2 – 3 ani in brutarie;
  • Cunostinte de limba engleza – cel putin nivel mediu;
  • Lejeritate in utilizarea computerului - cunostinte de baza MS Office;
  • Disponibilitate pentru calatorii in tara (zona Transilvania) – 50% din timpul de lucru;
  • Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului:

 Ne bazam pe tine ca vei contribui la activitatea noastra astfel:

  • Dezvoltarea de retete noi;
  • Sustinerea activitatii de vanzari prin prezentarea produselor noastre catre clienti atat teoretic cat si practice;
  • Acordarea de suport tehnic clientilor pentru obtinerea celor mai bune produse cu ingredientele noastre.

Oferta:
Puratos ofera un mediu de lucru dinamic si antreprenorial care incurajeaza initiativele individuale, schimbul de idei si colaborarea intre angajati pentru a genera succes si a sustine indeplinirea obiectivelor companiei. Puteti beneficia de un pachet atractiv care contine, pe langa un salariu bazat pe criterii de performanta, asigurare medicala privata, formare si perfectionare continua, dar si posibilitatea de dezvoltare in cadrul organizatei.

Alte informatii:

Incepand cu data de 25 mai, a intra invigoare Regulamentul (UEprivind protecția persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal si privind libera circulație a acestor date si de abrogare a Directivei 95/46/CE (Regulamentul general privindprotecțiadatelor).
Prin aplicarea la acest job, se considera ca avem consimțamantul Dvs. implicit, pentru procesarea datelor cu caracter personal, de catre QPAS, conform Regulamentului (UE