Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș

Vrei sa inveti seretele pietelor financiare, vrei sa inveti cum se administreaza banii?

Daca esti interesat, cautam:

    • proaspat absolvent – de preferat studii economice sau
    • experienta in domeniul vanzari si atragere de clienti;
    • bune abilitati de comunicare, claritate in exprimare;
    • cunostinte minime despre piata de capital;
    • capacitate de acumulare rapida a informatiilor;
    • cunoastere a limbii engleze (scris si vorbit);
    • cunoastere a programelor Microsoft Office si Microsoft Excel;
    • capacitatea de a asimila si sintetiza usor informatii, gandire analitica;
    • eficienta in gandire, organizare si comunicare;
    • fire proactiva, perseverenta, dornica si capabila de realizari

Responsabilitati:

  • oferirea de suport clientilor privind platformele de tranzactionare pentru pietele interne si internationale;
  • atragerea de clienti noi in societate;
  • gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti activi;
  • oferirea de informatii corecte si complete clientilor sau potentialilor clienti intr-o maniera profesionista si prietenoasa;
  • vanzarea de servicii de investitii financiare