Adresa/ adresele jobului

Comarnic; Breaza; Sinaia; Câmpina; Bușteni; ...mai multe

Se recruteaza si din

Comarnic, Breaza, Câmpina, Bușteni, Predeal, Azuga

Colegul Ideal care poate sa se alature familiei DESTINE, are:

• Studii medii obligatoriu diploma de BAC. / studiile superioare constituie un avantaj;

• Cunostinte medii de utilizare PC;

• Permis Auto

• Atitudine proactiva

• Experienta minima in vanzari

 - deschis, persuasiv si perseverent

Avem sedii si reprezentante in toata tara dar ne adresam in special celor din , orașe Sinaia,Comarnic,Busteni,Câmpina etc:

-oamenilor de AFACERI care vor diversificarea activitatilor si surse alternative de profit pasiv.

-SALARIATILOR-care vor sa-si construiasca o alternativa in timpul liber pe linga servici sau un cistig suplimentar.

-STUDENTILOR -care sunt deschisi la nou si vor sa invete de la zero o afacere la cheie

Responsabilități/Beneficii

Posibilitati de cistig nelimitat (veti fi platiti in functie de eficienta si performanta)

-Sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii

- program flexibil

- mediu propice dezvoltarii personale

- Pregatire in cadrul unei concept de formare UNIC

Despre Companie

Suntem o companie in continua dezvoltare si evident suntem in cautarea unor colaboratori noi. Daca vreti sa va alaturati echipei noastre, DESTINE BROKER DE ASIGURARE REASIGURARE, CREDITE ,PENSII SI LEASING IMOBILIAR pentru o cariera de succes in domeniu , nu ezitati sa ne contactati.

Destine Holding are ca obiectiv pregatirea profesionala a asistentilor in brokeraj din cadrul companiei prin organizarea de cursuri sau seminarii si punerea la dispozitie a suportului necesar in procesul de instruire pentru a garanta succesul in aceasta activitate.

Scopul companiei consta in realizarea unei afaceri serioase, puternice si stabile pe termen lung:

• in parteneriat cu cele mai reprezentative societati de profil ;

• oferind clientilor servicii profesioniste de brokeraj ;

• prin stimularea si sustinerea pregatirii profesionale si a dezvoltarii persoanale a tuturor colaboratorilor, pentru atingerea permanenta a unor rezultate superioare ;

• printr-o reprezentare la nivel national, cu rezultate semnificative in clasamentele de profil.