Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

1 Strada Gheorghe Doja, Ploiești

Candidatul ideal:
- permis de conducere cat. B;
- cunostinte limba engleza la nivel conversational;
- studii superioare terminate;
- cunostinte PC;
- domiciliul în Ploiesti;

- persoana dinamica, optimista, sociabila;
- adaptabila la program prelungit;
- ambitioasa, cu dorinta de afirmare si castig;
- perseverenta, orientata spre rezultat;
- capacitate de organizare si planificare;
- cu putere de concentrare si atentie distributiva;
- bune abilitati de comunicare si negociere;
- putere de convingere;
- spirit de echipa;
- responsabilitate personala si punctualitate;
- aspect profesional ingrijit.

Descriere job si responsabilitati:
- promovarea serviciilor si a imaginii companiei;
- dezvoltarea portofoliului de client;
- identificarea ofertelor imobiliare si aducerea lor in portofoliu;
- prelucrarea ofertelor existente;
- vizionarea si evaluarea proprietatilor;
- promovarea ofertelor;
- preluarea clientilor si identificarea cerintelor acestora;
- dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- consultanta imobiliara;
- intermedierea tranzactiilor imobiliare;

Beneficii:
- pachet salarial motivant, corelat cu performanta;
- conditii optime pentru desfasurarea activitatii;
- posibilitati reale de dezvoltare personala;
- posibilitatea unei cariere pe termen lung;