Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Pentru noi, candidatul ideal...

  • Este pasionat și curios, în general
  • Este pasionat de marketing, social media și comunicare
  • Iubește poveștile
  • Este empatic și înțelege cu ușurință motivațiile publicului țintă
  • Este motivat de rezultate
  • Este organizat, pragmatic și atent la detalii

Ce căutăm?

Breslo caută noi colegi care să îi ducă povestea mai departe. Vei fi ambasadorul celei mai mari comunități de handmade din România. Acțiunile tale vor inspira oamenii să își pună creativitatea în mișcare și să își trăiască pasiunea.

Responsabilitățile tale vor include:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiei de brand pentru a asigura creșterea sustenabilă a brandului
  • Dezvoltarea și implementarea calendarului de marketing la nivel de canal de comunicare
  • Creșterea vânzărilor și dezvoltarea imaginii brandului
  • Dezvoltarea și implementarea strategiei de media, cu focus pe social media
  • Adaptarea și implementarea comunicării de brand în funcție de target (B2B sau B2C)
  • Gestionarea paginilor de social media Breslo (creare de conținut, creșterea awarness-ului etc)
  • Curatorie zilnică pentru produsele noi, identificarea și promovarea celor cu potențial