Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

expertHR este în căutare de persoane motivate pentru rolul de Brand Manager in Cluj Napoca.

Candidatul ideal
- persoană dinamică, motivată, cu atitudine proactivă
- capacitate de organizare, planificare şi prioritizare a activităţii şi a timpului de lucru
- excelente abilităţi de comunicare interpersonală (atât oral cât şi în scris), precum şi de negociere
- vocabular dezvoltat
- lejeritate în conversație
- orientare spre mediul business
- atenţie deosebită la detalii
- experienţă în relaţia cu clienţii prezintă avantaj
- pasiune pentru social media, online marketing, sales, advertising, recrutare HR sau PR
- spirit de iniţiativă
- integritate, responsabilitate

Cunoştinţe necesare
- cunoaşterea limbii engleze la nivel mediu/avansat
- cunoştinţe de operare PC (Microsoft Office, Internet, Email, Social Media etc.)
- studii superioare în curs de finalizare sau finalizate

Descrierea jobului

În calitate de Brand Manager vei avea ocazia de a lua contact cu persoane importante din mediul de business, aflate în poziţii cheie în companiile din care fac parte, pentru a promova brandul companiei şi serviciile pe care aceasta le oferă. De asemenea, te vei folosi de instrumente de comunicare precum social media, email etc. pentru a vinde servicii de recrutare personal. Aceasta este o oportunitate ideală pentru studenți sau persoane aflate în căutarea unui job flexibil, cu posibilități reale de câștiguri substanțiale.
Persoanele interesate de dezvoltare pe plan personal dar şi profesional, precum şi de câştiguri financiare considerabile, sunt rugate să trimită un CV la adresa de email

Descrierea companiei

expertHR oferă soluţii eficiente de consultanţă, menite să acopere toate aspectele legate de managementul resurselor umane. Pentru că punem preţ pe succesul dumneavoastră, vă sprijinim prin servicii de recrutare de personal și head-hunting, precum şi consultanță în stabilirea nevoilor de personal ale companiei dumneavoastră.