Acest job nu mai este activ.

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Satu Mare; Bistrița; Zalău

Clock Advertising angajeaza FETE pentru un post de Brand Ambassador tigari, care sa corespunda urmatoarelor cerinte:

- Aspect fizic placut, profil hostess, inaltime 1,70 m
- Persoana comunicativa, cu abilitati de vanzare si atitudine pozitiva
- Varsta: minim 19 ani
- Disponibilitate pentru un program de lucru PART-TIME, de LUNI-VINERI, 6 ore/zi, (se activeaza in hypermarket-uri, cafenele, pub-uri & benzinarii)

Responsabilitati
- Promovarea produselor din portofoliul clientului, conform manualului de promovare si informatiilor primite la training
- Consilierea consumatorilor cu privire la tigarete si recomandarea produsului potrivit fiecarui client
- Respectarea programului de lucru, conform planificarii primite si a modului de lucru agreat
- Intocmirea rapoartelor de activitate

Beneficii
- Salariu avantajos (salariu fix + bonus de performanta)
- Contract de munca
- Training de specialitate
- Transport asigurat de catre team leader

Prezentarea firmei
Clock Advertising este o agentie de publicitate, specializata in BTL si Field Marketing, servicii In Store, Merchandising, Sampling si evenimente, precum si servicii de creatie si strategie, cu un portofoliu de clienti ce include branduri importante. 14910565_998175810309744_440875599931041012_n