Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Constanța

In numele clientului nostru, unul dintre principalii distribuitori din domeniul sudurii din Europa, cautam candidatul potrivit pentru pozitia de Branch Manager.

Locatie: Constanta

Cerinte:

- Studii superioare;
- Experienta de minimum 5 ani in domeniul vanzarilor - de preferat in domeniul sudurii/echipamente industriale;
- Experienta de lucru in coordonarea unei echipe;
- Abilitati de vanzare si leadership, negociere si coaching;
- Cunoasterea limbii engleze (scris si conversational)
- Buna cunoastere a pietei si mediului de afaceri din zona

Descrierea jobului

- Coordoneaza activitatea zilnica a branch-ului, in conformitate cu politica si strategia companiei;
- Genereaza si dezvolta business-ul, este responsabil de dezvoltarea portofoliului de clienti si a volumului de afaceri.
- Negociaza contractele si politica comerciala cu potentialii clienti si efectueaza demersurile necesare in vederea consolidarii parteneriatelor existente;
- Este responsabil de coordonarea echipei de vanzari;

Pentru mai multe detalii, o puteti contacta pe colega noastra Georgiana