Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Brașov; Ghimbav

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

. RECRUIT isi mareste echipa! Avem nevoie de un Branch Manager, vino si alatura-te echipei noastre dinamice!

Candidatul ideal:
- Studii superioare absolvite;
- Experienţă cu volume mari de vânzări;
- Experienţă în creşterea volumului regional de vânzări;
- Persoană puternic orientată către vânzări, rezultate și către client;
- Capacitate dovedită de a lucra sub presiune şi de a livra rezultate în concordanţă cu obiectivele stabilite;
- Persoană independentă, capabilă să livreze rezultate excelente cu un minim de îndrumare;
- Excelente competenţe de team lider şi lucru în echipă;
- Putere de convingere, toleranta, empatie;
- Cunostinte de limba engleza la nivel avansat.

Descrierea jobului:
- Planifica si realizeaza strategia de vanzari lunara si anuala;
- Stabileste relatii cu clientii;
- Se ocupa de cresterea proiectelor existente si este in cautare permanenta de noi colaborari;
- Prezentarea serviciilor firmei potentialilor clienti din zona;
- Negociaza si semneaza contracte;
- Urmareste derularea in bune conditii a contractelor;
- Gestioneaza proiectele actuale si realizeaza managementul proiectelor.

Beneficii:
- Pachet salarial motivant;
- Masina si telefon de serviciu.

Despre noi:
. RECRUIT şi-a început activitatea în anulfiind o companie cu capital integral românesc.
Viziunea noastră este de a deveni principalul partener în domeniul resurselor umane şi de a contribui la integrarea pe piaţa muncii a tuturor persoanelor care doresc fie să păşească în câmpul muncii, fie să se recalifice şi să aiba un impact pozitiv asupra climatului economic.