Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Ploiești

Se recruteaza si din

Brașov, Iași, Pitești, Oradea, Brăila, Suceava, Arad, Galați, Focșani, Bacău, Botoșani, Târgoviște, Zalău, Câmpina, București, Buzău

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

400 €

Cautam o doamna implicata si obisnuita cu activitatile de menaj, de preferinta sa locuiasca cu noi, dar putem fi deschisi si pt formula externa, daca exista disponibilitate pentru program extins.
Pot aplica persoane din orice colt al tarii sau in prezent locate in strainatate, atat atimp cat iau in calcul mutatul la Ploiesti.

Ce fel de persoana cautam:
- o persoana cu disponibilitate de timp, fara multe obligatii familiale
- nefumatoare
- nivel educational: minim 10 clase
- o persona DISCRETA, cu valori frumoase si limbaj ingrijit
- o persoana atenta la detalii, ordonata, care sa isi faca treaba cu simt de raspundere, careia sa ii fie draga curatenia
- muncitoare si cu un nivel bun de energie, fara constrangeri medicale pt indeplinirea responsabilitatilor
- rabdatoare, afectuasa cu copiii, cu tact si cu o atitudine pozitiva

Descrierea jobului

In prezent familia noastra numara trei membri, dar va creste in cateva luni. Avem o fetita de 3 ani si mai asteptam un bebe in curand. Locuim la casa in zona de centru in Ploiesti si putem oferi cazare in corp de casa separat, in aceeasi curte. Conditiile de cazare sunt foarte bune iar toate cheltuielile legate de cazare, masa, internet sunt in grija noastra exclusiva.
Program de lucru: de L pana V de la laweekenduri/luna libere, 1 sambata pe luna se lucreaza.

In ce tipuri de activitati veti fi implicata:
MENAJ
- activitati curatenie zilnica in casa: ordine, vase, aspirat, mop, praf, bai, rufe, calcat
- periodic, curatenie in profunzime: geamuri, perdele, dulapuri, frigider
- gatit
- facut piata/alte cumparaturi
AJUTOR cu COPIII:
- fetita va merge la gradinita, iar mama va sta acasa cu bebelusul, asa ca vom avea nevoie sa cooperam si sa ne impartim in functie de context diferite sarcini legate de supravegherea si ingrijirea bebelusului, dusul si luatul fetitei de la gradinita, dusul fetitei la activitati, plimbarile in parc etc.

Pachet salarial: intre 1200 si 1800 lei + cazare si masa. Salariul oferit variaza in functie de experienta, competente, referinte, disponibilitate de timp si va fi stabilit in urma interviului final.

  • Interviu online
  • Va rog sa detaliati in cateva propozitii cum sunteti ca persoana/stil personal
  • Care este experienta dvs anterioara in activitati de menaj sau ingrijire copii?
  • Ce v-a determinat sa aplicati la acest anunt?