Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

Candidatul ideal

- persoana serioasa interesata de un angajament pe termen lung;
- experienta anterioara reprezinta avantaj,
- prezentarea recomandarilor;
- persoana dinamica, responsabila, comunicativa, proactiva;
- cunoasterea unei limbi straine reprezinta avantaj.

Descrierea jobului

- atributii specifice postului

Beneficii:
Activitatea se va desfasura in cadrul familiilor particulare din Bucuresti, conditii exceptionale de lucru.
Cazarea, hrana si transportul sunt asigurate de familiile angajatoare.

Descrierea companiei

Firma de recrutare, selectie si plasare de personal, recrutam personal casnic, bona, menajera, ingrijitoare batrani, pentru familii deosebite din Bucuresti.

Cu noi aveti siguranta unui loc de munca serios pe termen lung.
Suna si programeaza o intalnire cu noi. Vom prezenta ofertele de job potrivite cu ceea ce iti doresti.

Ne recomanda experienta de peste 14 ani pe piata muncii din Romania.