Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Recrutam BEAUTY ADVISOR pentru clientul nostru , distribuitor exclusiv al unor renumite brand-uri de parfumerie si cosmetice de lux incepand din anul, fiind lider pe piata din Romania. Portofoliul companiei include peste 20 de branduri internationale de renume: Givenchy, Versace, Hermes, Nina Ricci, Collistar, Prada, Kenzo si multe altele. Compania are o echipa de peste 100 de angajati cu vasta experienta in domeniul comercializarii de parfumuri de lux si cosmetice.

Cerinte

- Experienta in promovarea produselor de parfumerie, skin-care si make-up;
- Aptitudini si cunostinte aplicatii machiaj;
- Persoana comunicativa, convingatoare si pozitiva;
- Capabila sa identifice cu tact nevoile clientilor;
- Perseverenta in atingerea targetelor in vanzari;
- Interes si dorinta de dezvoltare profesionala;
- Prezenta de spirit, dinamica;
- Cunostinte medii de limba engleza constituie avantaj;

Responsabilitati / Realizari

- Promovare si vanzare parfumerie si produse cosmetice de lux (skin-care si make-up);
- Consilierea clientilor prin realizarea de recomandari individualizate;
- Realizarea targetului lunar de vanzari;
- Asigura merchandising conform standard;
- Verifica stoc produse si testere;

Locatii: Sun Plaza, Magheru, Unirii, Cotroceni, Baneasa

  • Interviu online
  • Care sunt asteptarile dvs. salariale?