Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Doresti sa te alaturi unei companii profesioniste si dinamice?

Help Net Farma isi mareste echipa! Suntem una dintre cele mai puternice retele de farmacii din Romania, prezenti de 18 ani pe piata, avand cca 1600 de angajati.

In prezent angajam: Beauty adviser

Cerinte

• Experienta anterioara in vanzari de produse/servicii reprezinta un avantaj;
• Cunostinte limba straina - reprezinta un avantaj;
• Persoana comunicativa, empatica si deschisa nevoilor pacientilor;
• Persoana entuziasta, pozitiva, motivata, cu spirit de initiativa, orientata spre rezultate si deschisa provocarilor.

Responsabilitati

• promoveaza produsele cosmetice si dermatocosmetice din oficina, campaniile si proiectele exclusive Help Net;
• identifica nevoile specifice ale pacientilor si recomanda produsele potrivite;
• ofera suport pentru derularea optima a activitatilor administrative din farmacie (aprovizionare, expunere si actualizare materiale promotionale etc.)

Oferta

• Pachet salarial atractiv;
• Acces gratuit la programe de instruire si dezvoltare profesionala in cadrul Universitatii Help Net, un concept unic pe piata farma din Romania;
• Implicare in campanii motivationale si posibilitatea de a castiga premii atractive (excursii, telefoane, produse pentru ingrijirea personala, vouchere etc.) ca recunoastere a performatelor;
• Mediul propice pentru a-ti expune ideile si de a fi tu insuti, resurse si sprijin pentru nevoile tale;
• Sansa de a te implica activ in proiecte sociale si educationale, in cadrul unor actiuni si campanii de informare si educare pe teme de interes.

  • Interviu online
  • Care este nivelul salarial de la care sunteti dipus sa incepeti colaborarea pentru acest post?