Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

CANDIDATUL IDEAL:

-   Candidatul ideal va trebui sa aiba experienta minim 1 an in domeniu,

-   Sa fie calificat in meseria de barman sau ospatar

-   Sa aiba abilitati de comunicare,

-   Sa cunoasca limba engleza, nivel conversational,

-   Sa fie respectuos cu clientii,

-   Sa aiba spirit de echipa, sa fie cinstit si corect cu clientii si firma.

RESPONSABILITATI

-   Servirea micului dejun, pranz , cina catre clientii hotelului
-  Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;
-  Indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct, in concordanta cu necesitatile imediate ale unitatii.
-  Raspunderea pentru calitatea serviciilor oferite.

-   Persoana specializata si amabila

OFERTA (BONUSURI, BENEFICII)
Pachet salarial atractiv

Se ofera cazare persoanelor din afara Bucurestiului.

Mediu de lucru placut si motivant. Echipa tanara si profesionista.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Hotel 3 stele in Bucuresti, zona de nord