Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

400 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Vei avea posibilitatea sa activezi intr-un mediu dinamic care sa contribuie la dezvoltarea ta profesionala, alaturi de oameni pozitivi, care-si iubesc munca si care sunt gata sa-ti impartaseasca experientele.

CANDIDATUL IDEAL:

-    Va trebui sa aiba experienta minim 1 an in domeniu;

-  Persoana dinamica, energica dornica sa lucreze in casrul echipei noastre;

-   Sa fie calificat in meseria de barman sau ospatar

-   Sa aiba abilitati de comunicare,

-   Sa cunoasca limba engleza, nivel conversational,

-   Sa fie respectuos si amabil cu clientii,

-   Sa aiba spirit de echipa, sa fie cinstit si corect cu clientii si firma.

RESPONSABILITATI

-   Servirea micului dejun, pranz , cina catre clientii hotelului intr-o maniera eficienta profesionista
-   Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;

-  Cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie  informatii complete cu privire la felurile de mancare,                   tacamuri si bauturi;
-  Indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct, in concordanta cu necesitatile imediate ale unitatii;
-  Raspunderea pentru calitatea serviciilor oferite.

OFERTA (BONUSURI, BENEFICII)
Pachet salarial atractiv

Se ofera cazare persoanelor din afara Bucurestiului.

Mediu de lucru placut si motivant. Echipa tanara si profesionista.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Hotel 3 stele in Bucuresti, zona de nord

Sediul nostru este situat in Baneasa, str. Stefan Holban, nr. 40

Cum ajungeti la noi? foarte usor:

- de la metrou Aviatorilor cu RATB

- iar din Otopeni cu RATB