Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Popești-Leordeni, Chitila, Voluntari, Otopeni

CANDIDATUL IDEAL:

- experienta in prepararea bauturilor (cafea, cocktailuri) este necesara

- diploma de calificare constituie un avantaj

- bune abilitati de organizare si planificare

- cunostinte de utilizare a calculatorului (MS Office)

- optimist

- serviabil, comunicativ

RESPONSABILITATI:

- stabileste meniuri, retetare si necesarul de materie prima

- gestioneaza stocurile de materie prima pentru evitarea pierderilor

- se ocupa de curatarea obiectelor de bar folosite la preparea bauturilor

- intocmeste inventarul

BENEFICII:

- posibilitatea de dezvoltare profesionala prin instruiri specifice si activitati antrenante;

- oportunitati de promovare in cadrul companiei;

- conditii de munca excelente intr-un mediu de lucru dinamic, provocator si placut;

- pachet salarial complex

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV-ul insotit de o scrisoare de intentie la adresa de e-mail: .
Doar candidatii selectati vor fi contactati.
Toate aplicatiile vor fi tratate cu confidentialitate.