Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Sibiu

Eşti printre milioanele de oameni care iubesc cafeaua? Ai bifat prima noastra cerinta!

Un mic coffee shop în Sibiu, cu iz de cafea aromata, organizată pe sistemul “Coffee to Go” este în căutarea unui Barista cu minimum de experienţă pentru prepararea şi servirea cafelei, a specialitatilor din cafea, a ceaiului şi a băuturilor naturale.
Avem nevoie de o persoana responsabila, de incredere, orientata catre client, comunicativa, sociabila, cu atenţie la detalii...si mereu cu zambetul pe buze.

Solicitam un minimum de experienţă în domeniu (min. 3 luni).

Descrierea jobului

Ce oferim? Un loc de muncă stabil şi prietenos, în cadrul unui concept nou pe care îl dezvoltăm în Sibiu, salariu motivant + bonusuri în funcţie de vânzări.

Program full time, de luni pana vineri.

Descrierea companiei

Lara Coffee Shop este o mică şi cochetă cafenea, localizata intr-o locatie cu vad comercial intens, hotarata sa ofere clientilor grăbiţi o experienta extraordinara in privinta preparatelor din cafea. Sistemul de Coffee to Go este unul nou pentru Sibiu şi este un domeniu în plină evoluţie.

*Cafea proaspat macinata, special selectionata.