Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 600 €

Ti-ar placea sa iti incepi ziua de lucru cu o cafea excelenta, cremoasa si aromata preparata chiar de tine?

Descrierea jobului:

  • prepararea cafelei /bauturilor pe baza de cafea la espressor
  • pregatirea bauturilor dupa retetar (limonada, ceai etc)
  • mentinerea spatiului de lucru curat
  • serivrea clientilor
  • program full-time 8 ore/zi

Asteptam sa ne trimiti cv-ul tau daca:

  • esti o persoana matinala
  • iti place sa iti incepi dimineata cu o cafea buna
  • poti sa zambesti si sa vorbesti frumos cu oamenii chiar de  dimineata :)
  • ai experienta in pregatirea cafelei (reprezinta avantaj, dar nu este obligatoriu)
  • te poti lauda cu cea mai buna crema de lapte ( reprezinta avantaj, dar nu este obligatoriu)
  • esti atent/atenta la detalii, iti place ordinea si curatenia

Iti oferim:

  • salariu fix + bonus din vanzare
  • training periodic
  • mediu de lucru prietenos
  • cafeaua este din partea noastra :)
  • bonusuri aniversare (zile de nastere, sarbatori, pentru vechime in firma)