Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Barista 5to go

Nivelul carierei
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time, Part time
Limbi vorbite
Engleză - Mediu
* toate limbile sunt obligatorii
Adresa
Salariu net pe luna
350 - 400 €
Posturi disponibile
2

Candidatul ideal

  • atent la detalii
  • persoana serioasa, disciplinata si organizata
  • dornic de a se perfectiona in arta cafelei
  • abilități de interactionare si de fidelizare a clientilor
  • disponibil de a lucra in ture si in weekend
  • experienta minima de 3 luni

Descrierea jobului

Adresa cafenelei este Bd Natiunile Unite, o cafenea chic cu un flux de clienti variat(corporatisti, turisti, etc) cautam colegi care sunt dornici sa ni se alature pentru ture cateodata aglomerate, dar mereu pline de voie buna! Echipa din care vei face parte este una tanara, flexibila(mai ales dpdv al programului) si intelegatoare!

Responsabilitati

  • prepari si servesti cafea si bauturi pe baza de cafea, reci si calde
  • prezinti si recomanzi clientilor optiunile din meniu
  • pastreaza ordinea si curatenia la locul de munca

Beneficii:

  • salariu(poate creste dupa perioada de proba)
  • tips

Programul se desfasoara in ture, atat de luni pana vineri, cat si in weekend, prin rotatie cu alti colegi.