Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

Suntem în căutarea unei persoane pasionate de acest domeniu, dornică să învețe în permanență, să urmărească tendințele și să le aplice cu drag. Candidatul ideal trebuie să fie creativ, să propună idei noi, să surprindă și mulțumească clientul prin tehnicile de tuns pe care le deține. Ne dorim ca punctualitatea, profesionalismul și spiritul de echipă să fie elemente care definesc viitorul coleg/colegă.

Descrierea jobului

Responsabilități:

  1. Prezentarea și aplicarea tehnicilor moderne de tuns la cel mai înalt nivel;
  2. Construirea și menținerea unei relații bune cu clienții;
  3. Colaborarea cu echipa de promovare a FINECVT;
  4. Respectarea procedurilor și practicilor a FINECVT;
  5. Încurajarea unui mediu de lucru plăcut și creativ.

Beneficii:

  1. Pachet salarial motivant;
  2. Contract de colaborare pe termen lung;
  3. Posibilitatea de a participa la cursuri și evenimente internaționale.

Descrierea companiei

FINECVT este un barber shop proaspăt deschis în inima Bucureștiului, zona Aviatorilor. Creat pentru bărbați moderni, mereu în mișcare, care își doresc un look fresh și îndrăzneț, potrivit stilului lor. FINECVT îmbină tehnicile tradiționale cu elemente moderne pentru a creat un spațiu unic, exact ca personalitatea și stilul fiecărui client.