Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

- Cunostinte Microsoft Office ( Excel nivel mediu);
- Disponibilitate pentru deplasare;
- Capacitatea de organizare a timpului si de prioritizare a task-urilor;
- Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- Atentie la detalii;
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Permis de conducere;
- Experienta minima in domeniul recuperarii creantelor aflate in procedura de executare silita constituie avantaj.

Descrierea jobului

- Mentinerea legaturii cu executorii judecatoresti in vederea recuperarii creantelor negarantate;
- Crearea de rapoarte pentru managementul superior;
- Suport administrativ acordat departamentului;
- Indeplinirea anumitor activitati specifice solicitate de investitori.

Beneficii:

- Posibilitatea de a dezvolta o cariera intr-un mediu international, alaturi de o echipa dinamica si de succes;
- Pachet salarial fix atractiv, corelat cu experienta profesionala;
- Bonuri de masa;
- Bonusuri de performanta;

- Abonament medical;
- Participarea la evenimentele recreative interne (competiții sportive, Happy Hour, team building-uri etc.);

  • Interviu online
  • Ce asteptari financiare aveti pentru aceasta pozitie?