Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

700 - 1001 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

CANDIDATUL IDEAL:

• experienta in vanzari de minim 3 ani;
• studii medii/superioare de profil tehnic;
• cunostinte de contabilitate primara;
• cunostinte operare PC (Word, Excel, email), SAP;
• capacitatea de lucru in echipa;
• capacitate de analiza si organizare;
• abilitati de comunicare si negociere;
• initiativa, dinamism, responsabilitate, implicare;

RESPONSABILITATI:

• promovarea si vanzarea produselor companiei in conformitate cu politica de vanzari a companiei;
• ofertarea si urmarirea ofertelor in piata;
• lansarea si urmarirea in piata a promotiilor companiei;
• gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
• negocierea ofertelor si urmarirea derularii acestora;
• urmarirea incasarii facturilor la termenele scadente;
• realizarea obiectivelor de profitabilitate stabilite;