Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Otopeni

Se recruteaza si din

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

600 €

Responsabilitati:
- examinarea si verificarea documentelor primite de parteneri
- semnalarea catre colegii a eventualelor greseli
- solicitare de documente catre colaboratori in functie de necesitate
- introducerea date in sistem
- relationarea prin mail/telefon cu colaboratorii companiei (comunicare B2B)

Descrierea jobului

• Angajare oficială cu contract de munca
• Program fix de 8 ore/zi
• Prime in depenedenta de obiectivele atinse
• Formare continua
• Oportunitate de crestere profesionala intr-o companie Multinațională
• Deducere transport

Creionăm noi soluții pentru clienții noștri, în vederea eficientizării proceselor implicate în domeniul mobilierului.

Toate datele și CV-urile sunt tratate cu confidențialitate si vor luate în considerare în proiectele ce corespund experienței dumneavoastră profesionale.

Descrierea companiei

ARTGRANIT SRL , este o companie cu capital privat, ce activează in domeniul prelucrarii pietrei artificiale si naturale. Principalele produse ale companie sunt blaturile de bai si bucatarii. Compania activează de la inceputul anului 2013 in Romania, mai exact in Otopeni , Ilfov, unde sunt localizate atat birourile firmei, showroom-ul cat si fabrica de prelucrare.
De la inceput si pina in prezent SC ARTGRANIT SRL a cunoscut o dezvoltare rapida in mare parte datorita echipei de profesioniști bine formate din cadrul companiei.

Printre clientii companiei se numară: Mobexpert, Rovere, Bog`Art, STRABAG, etc

Dacă ești o persoana tinară plină de ambiții, așteptăm CV-ul.