Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Otopeni

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

600 €

Responsabilități:
- examinarea si verificarea documentelor primite de parteneri
- semnalarea către colegii din filiala a eventualelor greșeli
- solicitare de documente in funcție de necesitate
- introducerea date in sistem
- relaționarea prin mail cu colegii din filiala din Romania in funcție de necesitate

•    angajare oficială

•    program fix de 8 ore/zi

•    cazare, daca ești din altă localitate sau vrei sa scapi de sub tutela

•    transport,  cu un parc auto format din mașini si dube. Daca este necesar sa faci o deplasare o sa-mi pot permite “ sa rup” o mașina pentru tine.

Creionăm noi soluții pentru clienții noștri, în vederea eficientizării proceselor implicate în domeniul mobilierului.

Toate datele și CV-urile sunt tratate cu confidențialitate si vor luate în considerare în proiectele ce corespund experienței dumneavoastră profesionale.

Descrierea companiei
Mă numesc Mihai. Sunt cel mai de succes Manager din societate ART GRANIT, care este producător de blaturi si componente din materiale compozite. Cu o experiență de peste 15 ani. Locație : jud. Ilfov, București, or. Otopeni
CE  OFERIM ?
Începi cu 1800 RON cash. Pe măsura ce începi sa înveți cu adevărat sa mă ajuți  leafa urca spre 2600 RON. De tine depinde cat de repede înveți sau cat de mult te ajuta talentul.

zero sapte doi trei trei noua opt sapte opt opt