Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

620 - 750 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

CERINTE:

Experienta in operare date contabile

Abilitati avansate de utilizare a pachetului Microsoft Office

Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj

RESPONSABILITATI :

- urmarirea si intocmirea documentelor legate de plati catre angajati, altele decat salariile : deconturi, bonuri de masa/cadou, diurne

- operarea datelor de pontaj salariati

- intocmirea situatiiilor lunare INTRASTAT

- urmarirea foilor de deplasare si operarea datelor GPS pentru masinile firmei

- urmarirea si operarea facturilor de aprovizionare materiale indirecte

- intocmirea si urmarirea documentelor referitoare la relatia cu Administratia de Mediu

Postul este disponibil exclusiv la sediul din Giurgiu.

  • Interviu online
  • Descrieti experienta relevanta pentru acest job