Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Ploiești

Responsabilitati:

  • Participarea la negocierea contractelor. Negocierea actelor aditionale ;
  • Urmarirea evolutiei contractelor si respectarea termenilor contractuali ;
  • Gestionarea contractelor de subantrepriza la nivelul proiectelor si a contractelor cu furnizorii diverselor echipamente (nacele, macarale etc) ;
  • Verificarea corectitudinii intocmirii facturilor ;
  • Aprobarea platii la termenele stabilite in cazul realizarii corecte a conditiilor contractuale ;
  • Urmarirea platilor conform contractului, actualizarea unei evidente a platilor efectuate si a restului de executat si rest de plata aferent acestuia, pana la inchiderea contractului ;
  • Negocierea de pret cu subcontractantii in cazul in care se executa subdiviziuni ale operatiunilor negociate si stabilite prin contract ;
  • Gestionarea transportului si a cazarii echipelor de montaj ;
  • Verificare si Intocmirea listei de necesar de materiale, dupa planurile de executie ;
  • Realizarea devizelor de materiale ;
  • Indeplinirea altor sarcini administrative solicitate de Project Manager.

Cerintele postului:

  • Studii superioare/ medii – de preferat tehnice;
  • Minimum 3 ani experienta profesionala pe santier;
  • Capacitate de concentrare, analiza si sinteza;
  • Meticulozitate, rigurozitate ;
  • Abilitati de comunicare, organizare si conducere;
  • Limba engleza - nivel avansat;
  • Disponibilitate la deplasari prelungite;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Cunostinte MS Office, AUTOCAD.

Oferta

  • Lucrul intr-un mediu profesionist, intr-o companie serioasa, stabila ;
  • Tichete de masa sau diurna (in zilele de deplasare), cazare si transport asigurate;
  • Tichete cadou de sarbatori;
  • Telefon;
  • Laptop ;
  • Masina ;
  • Se motiveaza suplimentar eficienta, calitatea, referintele ;