Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

germană, engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Se recruteaza si din

Sfântu Gheorghe, Făgăraș, Râșnov, Ghimbav, Codlea

Arvato Services recrutează pentru clientul său, BMW GROUP Financial Services, Back Office Assistant.

Cerințe:

• Abilități bune de operare PC și viteză de tehnoredactare
• Cunoștințe de limba germană la nivel începător (A1-A2)
• Cunoștinte de limba engleză la nivel mediu (B1-B2)
• Capacitate analitică și atenție la detalii
• Experiența în domeniul bancar constituie un avantaj
• Orientare spre client și spre rezolvarea problemelor
• Atitudine proactivă
• Spirit de echipă
• Afinitate pentru sectorul auto

Responsabilități:

• Colectarea informațiilor din baza de date
• Introducerea informațiilor primite de la client în baza de date
• Asigurarea satisfacției clienților
• Respectarea regulilor și procedurilor companiei privind standardele de securitate și protecția datelor

Oferta noastră:

  • Recompense atractive și bonusuri suplimentare bazate pe performanță;
  • Bonusuri fixe anuale;
  • Bonusuri de recomandare;
  • Asigurare medicală privată și prețuri reduse pentru persoanele aflate în întreținerea angajatului;
  • Diverse discount-uri la săli de fitness și alte activități recreative;
  • Diverse discount-uri la parteneri;
  • Sănătate și nutriție: masaj la birou și fruit days
  • Sprijin la nașterea unui copil, sub forma unui bonus
  • Acces la bibliotecă online pentru cititorii pasionați;
  • Acces la platforma noastră de e-learning
  • Mediu de lucru multicultural și entuziast;
  • Posibilități de dezvoltare profesională