Adresa/ adresele jobului

București

CABINET AVOCAT  "MATEI NICOLETA CĂTĂLINA"  RECRUTEAZĂ :

- Avocat stagiar / Avocat colaborator

Candidatul ideal

- Cunostinte temeinice de drept civil,  drept penal;
- Abilități în redactarea de  lucrări ăți de operare PC;
 - Responsabilitate si etica muncii;
- Absolvent al Facultatii de Drept;

- Disponibilitate pentru deplasarea la termene in țară;

- Cunoștințe de limba engleză ;

- Formulare de opinii juridice / Consultanță;

- Permis de conducere categoria B;

-Creativitate;

- Absolvent(ă) a Facultății de Drept;

Descrierea jobului

- redactare/depunere/ridicare cereri în instanţă şi la diverse instituţii;
- asistare si reprezentare juridica in fata instantelor judecatoresti;
- atribuţii administrative specifice desfăşurării activităţilor de furnizare a servicilor juridice;

- program 9:00 - 17:00;

Fondat în anul 2017, Cabinetul de avocatură "Matei Nicoleta Cătălina" oferă servicii de avocatură specializate, adaptate nevoilor persoanelor fizice şi juridice.

AȘTEPTĂM CV DUMNEAVOASTRĂ LA ADRESA DE E-MAIL:  !