Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Daca iti doresti sa impartasesti din experienta profesionala ca auditor si sa faci parte dintr-o echipa in plina dezvoltare, esti colegul pe care il cautam!

Cerinte:

- minim 4 ani experienta in audit financiar

- diploma de licenta si/sau master (studii economice)

- abilitati bune de analiza a situatiilor financiare

- bune abilitati interpersonale si de negociere

- abilitati excelente de comunicare scrisa/verbala

- cunostinte avansate de limba engleza (scris si vorbit)

- cunostinte foarte bune de Microsoft Office/Excel

- disponibilitate deplasari

Responsabilitati:

Auditorul Senior participa alaturi de echipa la realizarea in bune conditii a misiunilor de audit financiar. Isi insuseste metodologiile si participa la aplicarea acestora conform practicilor si standardelor interne.

- participa la planificarea misiunii de audit impreuna cu partenerul si managerul de departament

- coordoneaza echipa in vederea realizarii obiectivelor misiunii de audit

- verifica documentele si concluziile juniorilor din subordine pe lucrare

- delega task-urile in cadrul echipei de audit, conform pregatirii colegilor din echipa

- respecta deadline-urile asumate in cadrul misiunilor de audit la care participa

- semnaleaza prompt orice elemente/situatii ce prin natura sau amploarea lor pot avea consecinte negative asupra realizarii in conditii corespunzatoare a misiunii incredintate si in limitele de timp stabilite cu coordonatorul direct

- participa la dezvoltarea, aplicarea si actualizarea procedurilor profesionale ale companiei

- mentine o buna legatura cu clientii, astfel incat sa finalizeze cu succes misiunile in care este implicat

Ce iti oferim?

- Program de lucru flexibil

- Bonusuri corelate cu sistemul de beneficii si compensatii

- Oportunitati reale de promovare si dezvoltare intr-un timp scurt

- Evenimente corporate (teambuilding-uri, petreceri cu diferite ocazii)

  • Interviu online
  • Care este minimul salarial cu care tu esti confortabil/a pentru o noua oportunitate?