Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș

Se recruteaza si din

Târgu Mureș

A. Obiectivul principal al postului

Asigură planificarea, pregătirea și conducerea auditului de evaluare a sistemului de management implementat de către client în conformitate cu cerințele standardelor internaționale de calitate, mediu, sănătate și securitate ocupațională. Colectarea și structurarea informațiilor specifice activității de audit prin aplicarea principiilor, procedurilor şi tehnicilor de audit. Completarea documentelor specifice activității de audit, întocmirea, finalizarea și transmiterea raportului de audit.

B. Atribuţii și responsabilități:

  • planificarea și pregătirea în mod eficace a activității de audit;
  • conducerea auditului la client, colectarea și structurarea informațiilor specifice activității de audit prin aplicarea principiilor, procedurilor şi tehnicilor de audit;
  • completarea documentelor specifice activității de audit, întocmirea, finalizarea și transmiterea raportului de audit;
  • asigurarea asistenţei pentru celelalte compartimente în vederea menţinerii şi îmbunătăţirii activității;
  • completarea rapoartelor și situațiilor centralizatoare periodice;
  • orientare către dezvoltarea permanentă a competențelor și aptitudinilor;
  • păstrarea confidențialității informațiilor și a documentelor legate de firmă;

C. Cerinţe profesionale / profil al candidatului:

  •  studii superioare;
  • capacitate foarte bună de analiză, sinteză și decizie, receptiv, cu spirit de observaţie, perseverent, concentrat pe îndeplinirea obiectivelor;
  • capacitate de a lucra sub presiune, de a respecta termene limită;
  • fluenţă în utilizarea limbii engleze (atât scris cât şi verbal);
  • bune abilităti de utilizare a pachetului MS Office;
  • permis de conducere categoria B;
  • disponibilitate la deplasare în interes de serviciu;

D. Beneficii:

  • salariu fix motivant;
  • bonusuri și alte beneficii în funcție de realizări;
  • mașină de serviciu, laptop, telefon;
  • instruiri periodice în vederea dezvoltării competențelor;
  • posibilități de avansare;

  • Interviu online
  • Ce vă recomandă pentru acest post? Ce asteptări aveți de la acest post?